Maja z Michałem Szpakiem zaśpiewała dla swojej mamy

0
4861
n
n

Maja z Michałem Szpakiem zaśpiewała dla swojej mamy. Stało się to podczas Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Członkini Sonatki, uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole, na scenie, razem z artystą, wykonała składankę przebojów „Jesteś bohaterem” i „Ostatni zakręt”. Swój występ Maja zadedykowała mamie, która jeszcze niedawno zmagała się z ciężką chorobą. – Kiedy organizowaliśmy w styczniu koncert świąteczny „Anioły są wśród nas”, dedykowany chorującej wówczas mamie Mai, mojej żonie Milenie, wiceprezes Stowarzyszenia Współpracy Międzynarodowej „Kołowrotek”, Roman Rutkowski, wpadł na pomysł i zaczął czynić starania, by Maja zaśpiewała na dużej scenie, z wielkim artystą, dedykując występ swojej mamie. Trwało to pół roku, bo potrzebne były zgody piosenkarza i menedżera. A jednym z zainteresowanych artystów był właśnie Michał Szpak, który wczoraj wystąpił w Koninie – mówi Marcin Żyliński.

Dla mamy Mai jej występ, na dodatek z dedykacją specjalnie dla niej, był utrzymywany w wielkiej tajemnicy. – Milena wiedziała tylko tyle, że na koncert jedzie zespół Sonatka, by spotkać się z Michałem Szpakiem po jego koncercie, porozmawiać i zdobyć autografy. I faktycznie do takiego miłego spotkania doszło. Nie wiedziała jednak, co w Koninie się wydarzy. Oczywiście emocje były ogromne. A przy tym mnóstwo wzruszeń i radości… – zdradził Marcin Żyliński.

zdjęcia: Marcin Żyliński

A tu wspomnienie z koncertu Anioły są wśród nas

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here