To był naprawdę anielski koncert! [FOTO]

0
1103

Wiele wskazywało na to, że to będzie wyjątkowe wydarzenie. I rzeczywiście takie było. Koncert Świąteczny „Anioły są wśród nas” zachwycił publiczność, która szczelnie wypełniła salę widowiskową Miejskiego Domu Kultury w Kole.

Anielski nastrój, nawiązujący do niej repertuar oraz wspaniali wykonawcy sprawili, że miniony wieczór na pewno pozostanie w pamięci tych, którzy zechcieli spędzić go w towarzystwie młodych utalentowanych artystów.

Koncert prowadził Aureliusz Łojewski, a na scenie wystąpili: Hanna Szurgot, Oliwia Sobczak, Nina Błaszczyk, Weronika Radniecka, Kornelia Giszter, Mariusz Urbaniak, Maja Żylińska, Oliwia Walczak, Gabriela Lityńska, Justyna Królik, Bartosz Bartosik, Jan Pluchrat, Iga Błaszczyk, Martyna Drzewiecka, Wiktoria Lasota oraz Małe Wartaki.

To był już drugi koncert świąteczny, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole. W ubiegłym roku przebiegł pod hasłem „Niech światło niesie nadzieję”. Tym razem przyświecała mu myśl, że „Anioły są wśród nas”, i rzeczywiście były, nie tylko te na scenie, ale również poza nią. To one do puszek zbierały datki na szczytny cel. Koncert, oprócz wymiaru artystycznego, miał bowiem także drugi –  charytatywny, z dedykacją dla Mileny, która walczy z poważną chorobą. A to, co dziś zobaczyła i poczuła, na pewno doda jej sił do walki o zdrowie.