To był naprawdę anielski koncert! [FOTO]

5
816

Wiele wskazywało na to, że to będzie wyjątkowe wydarzenie. I rzeczywiście takie było. Koncert Świąteczny „Anioły są wśród nas” zachwycił publiczność, która szczelnie wypełniła salę widowiskową Miejskiego Domu Kultury w Kole.

Anielski nastrój, nawiązujący do niej repertuar oraz wspaniali wykonawcy sprawili, że miniony wieczór na pewno pozostanie w pamięci tych, którzy zechcieli spędzić go w towarzystwie młodych utalentowanych artystów.

Koncert prowadził Aureliusz Łojewski, a na scenie wystąpili: Hanna Szurgot, Oliwia Sobczak, Nina Błaszczyk, Weronika Radniecka, Kornelia Giszter, Mariusz Urbaniak, Maja Żylińska, Oliwia Walczak, Gabriela Lityńska, Justyna Królik, Bartosz Bartosik, Jan Pluchrat, Iga Błaszczyk, Martyna Drzewiecka, Wiktoria Lasota oraz Małe Wartaki.

To był już drugi koncert świąteczny, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole. W ubiegłym roku przebiegł pod hasłem „Niech światło niesie nadzieję”. Tym razem przyświecała mu myśl, że „Anioły są wśród nas”, i rzeczywiście były, nie tylko te na scenie, ale również poza nią. To one do puszek zbierały datki na szczytny cel. Koncert, oprócz wymiaru artystycznego, miał bowiem także drugi –  charytatywny, z dedykacją dla Mileny, która walczy z poważną chorobą. A to, co dziś zobaczyła i poczuła, na pewno doda jej sił do walki o zdrowie.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

5 KOMENTARZE

 1. Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole:
  16 stycznia (wtorek) o godz. 18:00
  17 stycznia (środa) o godz. 9:00 i 18:00
  18 stycznia (czwartek) o godz. 9:00.

  W najbliższych dniach retransmisja będzie również dostępna w serwisie YouTube.

 2. 16 stycznia (wtorek) o godz. 18:00
  17 stycznia (środa) o godz. 9:00 i 18:00
  18 stycznia (czwartek) o godz. 9:00.
  Serdecznie zapraszamy Was przed telewizory. W najbliższych dniach retransmisja będzie również dostępna w serwisie YouTube. Poinformujemy Was o tym.

 3. Całe nagranie jest na stronie internetowej TV kablowej SM Koło. Dzięki wspaniałym artystom i realizatorom nagrania – panom z tv kablowej, możemy podziwiać wspaniałe widowisko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here