Zderzenie dwóch pojazdów na A2. Strażacy i policja nadal pracują na miejscu zdarzenia. Oba pasy w kierunku Warszawy są zablokowane.

0
192
Dziś, około godziny 15.15, na autostradzie A2 w kierunku Warszawy, w pobliżu MOP-u Łęka, doszło do zdarzenia drogowego. – Z MOP-u Łęka wyjeżdżał samochód marki Iveco do przewozu pojazdów, który wiózł jeden samochód osobowy. Aby poprawić zamocowanie przewożonego auta, 44-letni kierowca, mieszkaniec powiatu komornickiego, zatrzymał się na pasie wyłączonym z ruchu. Podczas gdy wykonywał czynności, w Iveco uderzył ciężarowy DAF, za kierownicą którego siedział 50-letni mieszkaniec województwa lubelskiegopoinformował podkomisarz Przemko Chudykowski. – W zdarzeniu ranna została pasażerka Iveco. Aktualnie przebywa w szpitalu, ale najprawdopodobniej nie doznała poważniejszych obrażeń. Kierowcom obu pojazdów nic się nie stało. W wyniku zderzenia samochodów, z DAF-a wysypały się beczki, w których najprawdopodobniej przewożone były barwniki w granulacie, ale z uzyskanych informacji wynika, że nie ma zagrożenia środowiskowego – dodał funkcjonariusz KPP w Kole.
Na miejscu nadal pracują strażacy i policjanci. Oba pasy ruchu w kierunku Warszawy są zablokowane. Policjanci wyznaczyli objazd przez Koło.
Dziękujemy naszemu Czytelnikowi za nadesłanie zdjęć.
- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here