Zderzenie dwóch pojazdów na A2. Strażacy i policja nadal pracują na miejscu zdarzenia. Oba pasy w kierunku Warszawy są zablokowane.

0
617
Dziś, około godziny 15.15, na autostradzie A2 w kierunku Warszawy, w pobliżu MOP-u Łęka, doszło do zdarzenia drogowego. – Z MOP-u Łęka wyjeżdżał samochód marki Iveco do przewozu pojazdów, który wiózł jeden samochód osobowy. Aby poprawić zamocowanie przewożonego auta, 44-letni kierowca, mieszkaniec powiatu komornickiego, zatrzymał się na pasie wyłączonym z ruchu. Podczas gdy wykonywał czynności, w Iveco uderzył ciężarowy DAF, za kierownicą którego siedział 50-letni mieszkaniec województwa lubelskiegopoinformował podkomisarz Przemko Chudykowski. – W zdarzeniu ranna została pasażerka Iveco. Aktualnie przebywa w szpitalu, ale najprawdopodobniej nie doznała poważniejszych obrażeń. Kierowcom obu pojazdów nic się nie stało. W wyniku zderzenia samochodów, z DAF-a wysypały się beczki, w których najprawdopodobniej przewożone były barwniki w granulacie, ale z uzyskanych informacji wynika, że nie ma zagrożenia środowiskowego – dodał funkcjonariusz KPP w Kole.
Na miejscu nadal pracują strażacy i policjanci. Oba pasy ruchu w kierunku Warszawy są zablokowane. Policjanci wyznaczyli objazd przez Koło.
Dziękujemy naszemu Czytelnikowi za nadesłanie zdjęć.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here