Drużyna SP w Dąbiu z tytułem mistrza Wielkopolski

0
289
n
n

Drużyna SP w Dąbiu z tytułem mistrza Wielkopolski. Tak zakończyły się V Wielkopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK dla szkół podstawowych, które wczoraj odbyły się w Kole. Ich organizatorami byli Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego w Kole oraz Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kole, przy pomocy Wielkopolskiego Oddziału Okręgowego PCK w Poznaniu, Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, Starostwa Powiatowego w Kole, Szkolnego Koła PCK z Liceum Ogólnokształcącego w Kole oraz Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole. Ze względu na uroczyste obchody 100-lecia PCK zawody rozpoczęły się od hymnu Polskiego Czerwonego Krzyża, a potem drużyny rozpoczęły rywalizację.

Drużyna SP w Dąbiu z tytułem mistrza Wielkopolski

Zakończyły się one zwycięstwem zawodników Szkoły Podstawowej w Dąbiu, którzy zdobyli tytuł mistrzów Wielkopolski. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole, a trzecie – Szkoła Podstawowa w Drążnej.

Mistrzowska drużyna wystąpiła w składzie: Inga Urbaniak, Joachim Kaźmierczak, Dominik Kaźmierczak. Uczniów przygotowywał Hubert Ziętkiewicz. Gratulujemy!

źródło: SP w Dąbiu, zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Kole

Inne wiadomości o SP w Dąbiu – czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here