Zebrali 4 tony! Ciężarówka z żywnością dla Wspólnoty „Chleb Życia” dziś rano wyjechała do Warszawy!

0
260

Zakończyła się zbiórka żywności dla Wspólnoty „Chleb Życia” prowadzonej przez siostrę Małgorzatę Chmielewską. Do środy, 6 marca, można było gromadzić i przynosić artykuły spożywcze. Następnego dnia członkowie i sympatycy Stowarzyszenia „W Koło Pomagam”, ze wszystkich placówek, zwozili produkty busami do magazynu zbiorczego i czekali w nim na transporty od tych, którzy przez ostatnie tygodnie organizowali akcje w szkołach, instytucjach i zakładach pracy.

Wczoraj, czyli w czwartek, 7 marca, od rana segregowali produkty do wywozu, pakowali do kartonów, a potem na palety i do ciężarówki. Dziś rano natomiast wyjechali z darami do Warszawy.

Jak się okazało, aż 25 placówek z Koła i okolic wzięło udział w charytatywnej akcji, która przeszła oczekiwania pomysłodawców i organizatorów. Jej skala jest niesamowita! Zebrano ponad 3,5 tony żywności. Do tego jeszcze doszło 300 kg margaryny, oraz 216 serków z kolskiej mleczarni. To oznacza, że waga zebranej żywności przekroczyła 4 tony.Dziękujemy wszystkim za te dary, zaangażowanie się w tę szlachetną akcję dla potrzebujących Dziękujemy z całego serca. Jesteście wspaniali! Akcja powiodła się w 200 procentach! – powiedział przewodniczący Stowarzyszenia „W Koło Pomagam”, Jarosław Jóźwiak.

Artykuł powiązany: Wciąż można przynosić żywność. Akcja Stowarzyszenia „W Koło Pomagam” trwa!

Wyślijmy ciężarówkę żywności! Gorący apel przewodniczącego Stowarzyszenia „W Koło Pomagam”, Jarosława Jóźwiaka.

zdjęcia: Stowarzyszenie „W Koło Pomagam” oraz okrągłemiasto.pl

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here