Zaproszenie na spotkanie. O sytuacji chrześcijan w Korei Północnej

0
190

W najbliższą sobotę, 14 kwietnia, Chrześcijańskie Centrum w Kole gościć będzie prezesa Stowarzyszenia „Głos Prześladowanych Chrześcijan”, Macieja Wilkosza. Stowarzyszenie jest częścią międzynarodowej organizacji zajmującej się monitorowaniem na całym świecie nieprzestrzegania praw człowieka do wyznawania swojej wiary oraz pomocą ludziom cierpiącym z tego powodu.

Tematem spotkania będzie sytuacja chrześcijan w Korei Północnej. Maciej Wilkosz właśnie wrócił z Korei Południowej, gdzie miał okazje spotykać się i pomagać uciekinierom z Północy. Będzie więc okazja wysłuchać bardzo aktualnych informacji z relacji naocznych świadków.

Organizatorzy zapraszają w sobotę, 14 kwietnia, o godz.17.00, do Centrum Chrześcijańskie w Kole, przy ul. Niezłomnych 5 (visa a vis Ludowego Banku Spółdzielczego).

źródło i zdjęcie: Julian Bałdyka

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here