Zatrzymany 37-latek poszukiwany listem gończym. Został rozpoznany przez policjanta będącego po służbie

1
326

Przebywający w czasie wolnym od służby policjant Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole rozpoznał poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Funkcjonariusz powiadomił oficera dyżurnego i wspólnie z kolegami pełniącymi służbę zatrzymał 37-latka.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 maja br., po południu. Tego dnia kolski kryminalny miał dzień wolny od służby. Korzystając z tego czasu, w trakcie dokonywania zakupów, zauważył znanego mu 37-letniego mężczyznę, o którym wiedział, że wystawiono za nim list gończy. Mieszkaniec Babiaka od pewnego czasu unikał policjantów i ukrywał się. Spodziewał się, że bezpośrednie spotkanie ze stróżami prawa nie oznacza dla niego niczego dobrego, gdyż miał zasądzoną do odbycia karę 3-miesięcznego pozbawienia wolności, ale nie przewidział też sytuacji, w której zainteresuje się nim policjant będący po służbie. Policjant po rozpoznaniu poszukiwanego mężczyzny natychmiast powiadomił o tym dyżurnego, który na miejsce zdarzenia skierował patrol. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do kolskiej jednostki, skąd trafił do aresztu.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy policjant ten podjął interwencję w czasie wolnym od służby. Wcześniej wraz z innym funkcjonariuszem zatrzymał sprawców posiadających narkotyki, którzy niszczyli elewację ośrodka zdrowia na terenie gminy Osiek Mały.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here