Po zatrzymaniu mieszkańca powiatu kolskiego policjanci zbierają i analizują materiały

0
171

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole, w niedzielę, 25 kwietnia br., w związku ze złożonym zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa, dokonali zatrzymania mieszkańca powiatu kolskiego. – Obecnie prowadzone są czynności, które mają na celu zebranie i analizę materiałów, a czynności te wykonujemy w kierunku art. 200 a paragraf 2 Kodeksu karnego, który mówi o tym, że „kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2  poinformował rzecznik KPP w Kole kom. Przemko Chudykowski, dodając, że na tym etapie czynności policjanci nie udzielają więcej informacji.

Z informacji uzyskanych od rzecznika prasowego wynika, że mężczyźnie został przedstawiony zarzut z ww. artykułu Kodeksu karnego. Mężczyzna  złożył wyjaśnienia i został zwolniony do domu.

zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here