Współpraca z korzyściami dla miasta

0
71

Z korzyściami dla naszego miasta wiążą się ustalenia, jakie poczynili burmistrz Koła Krzysztof Witkowski i prezes Zarządu Wood Mizer Industries Sp. z o.o. Robert Bagiński. Firma darowała miastu kwotę 54 000 złotych na aktualizację dokumentacji technicznej na budowę ulicy Różanej.

Budowa tego ciągu komunikacyjnego jest niezwykle ważnym zadaniem ze względu na rozwój miasta i nowe miejsca pracy. Ulica Różana skomunikuje tę część miasta z ulicą Nagórną i pozwoli na rozwój przedsiębiorstwa Wood Mizer. Firma, na działce położonej przy drodze, planuje bowiem budowę hali o powierzchni 5 000 metrów kwadratowych. – Umożliwi to spółce rozwój możliwości produkcyjnych i magazynowych, a tym samym zwiększanie zatrudnienia powiedział prezes Robert Bagiński, a kolski włodarz dodał, że budowa ulicy Różanej jest dla naszego miasta bardzo ważna. – Polepszy warunki komunikacyjne, a także jest niezbędna dla rozwoju firmy Wood-Mizer. Na dofinansowanie jej budowy miasto zawnioskuje do Funduszu Dróg Samorządowych, jak tylko nabór zostanie ogłoszony – powiedział burmistrz Krzysztof Witkowski.

źródło i zdjęcie: Urząd Miejski w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here