Wozy strażackie i wiele osób przed budynkiem. Co się działo wczoraj na ulicy Prusa?

0
706

Cztery wozy strażackie i sporą grupę ludzi można było wczoraj, w godzinach przedpołudniowych, zauważyć na ulicy Prusa w Kole. Jak się okazało, wezwanie służb pochodziło z siedziby ZUS-u. Z informacji uzyskanych od rzecznika KP PSP w Kole wynika, że strażacy pojawili się ze względy na problemy z instalacją elektryczną, a konkretnie z jedną z lamp. Zanim strażacy dotarli na miejsce kierownictwo placówki zarządziło ewakuację, stąd spora grupa osób przed budynkiem. Jedna lampa zaczęła się przegrzewać i pojawił się charakterystyczny zapachpoinformował mł. bryg. Jacek Wiśniewski, dodając, że strażacy odłączyli dopływ prądu i sprawdzili instalację.

Zważywszy na ilość wozów bojowych, która pojawiła się przed budynkiem można było wnioskować, że stało się coś poważnego. To jest standardowe działanie w przypadku tego typu obiektów. Takie są procedury poinformował rzecznik KP PSP w Kole.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here