Pożar domu w Bierzwiennej Długiej-Kolonii. Nie żyje jedna osoba

0
121

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w gminie Kłodawa, wczoraj, tj. w środę, 24 marca br. Tuż po 21.00 kolscy strażacy otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Bierzwienna Długa-Kolonia, pali się budynek mieszkalny. Na miejsce zdarzenia udali się strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Kłodawy, Lubońka i Bierzwiennej Długiej – łącznie 36 strażaków.

Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu ratownicy zastali objęte płomieniami pomieszczenie sypialni. Natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli dopływ prądu do budynku i przystąpili do walki z ogniem. Ugasili pożar wodą, oddymili i przewietrzyli cały budynek mieszkalny, co zajęło im ponad 2,5 godziny.

Jedna osoba opuściła budynek przed przybyciem zastępów straży pożarnej, ale niestety, po oddymieniu pomieszczenia objętego pożarem strażacy znaleźli zwęglone zwłoki.

Więcej informacji odnośnie policyjnych czynności, które były i są prowadzone w związku z zaistniałym zdarzeniem podamy naszym Czytelnikom po ich uzyskaniu.

źródło i zdjęcie: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here