Trwają przygotowania do „Poli Negri”. Zainteresowanie spektaklem jest ogromne, więc będzie dodatkowe przedstawienie!

0
274

Z uwagi na ogromne zainteresowanie spektaklem pt. „Pola Negri”, nad którym aktualnie trwają prace, jego twórca i reżyser, Dariusz Matysiak, wraz ze wszystkimi aktorami i osobami zaangażowanymi w powstanie widowiska, postanowili dać jeszcze jedno, dodatkowe przedstawienie. Odbędzie się ono w piątek, 14 września br., o godzinie 19.00.

Już 7 września br. na scenie Miejskiego Domu Kultury w Kole kolejna premiera spektaklu, w którym główne role odtwarzać będą lubiani kolscy aktorzy-amatorzy. Zdecydowaną ich większość lokalna społeczność zna z wcześniejszych widowisk wyreżyserowanych przez Dariusza Matysiaka. Tym razem sztuka, łącząca w sobie kilka teatralnych gatunków, opowiadać będzie historię życia i kariery związanej z ziemią brdowską gwiazdy kina niemego, Poli Negri.

Premiera widowiska zaplanowana została na w piątek, 7 września br., a kolejne na weekend, 8 i 9 września. Z uwagi jednak na ogromne zainteresowanie artystycznym przedsięwzięciem, reżyser, Dariusz Matysiak wraz z całą ekipą, zdecydowali, że dadzą jeszcze jedno przedstawienie, które będzie pożegnalnym. Po raz ostatni z „Polą Negri” wyjdą na scenę Miejskiego Domu Kultury w piątek, 14 września br., o godzinie 19.00. To świetna informacja dla wszystkich, którzy nie będą mogli zobaczyć spektaklu w pierwszym tygodniu września.

Pod koniec czerwca towarzyszyliśmy artystom podczas próby. Poniżej relacja z tego wydarzenia oraz galeria zdjęć.

Znów zobaczymy kolskich aktorów-amatorów na scenie! Premiera „Poli Negri” w reżyserii Dariusza Matysiaka już we wrześniu!