Ponad 230 uczestników stanęło na linii startu pierwszego biegu w ramach Grand Prix Koła 2018! [FOTO]

0
559

Ta sportowa impreza to nie tylko biegi i marsz nordic walking. To również wyjątkowa atmosfera, która jednoznacznie dowodzi temu, iż ludzie, którzy biorą w niej udział, rywalizują ze sobą na zasadach fair play i darzą się sympatią. Dzisiejszy – pierwszy w cyklu biegów w ramach Grand Prix Koła 2018 – był tego najlepszym dowodem. Nietrudno było bowiem zauważyć, że dla uczestników rywalizacji o puchar dyrektora firmy Geberit, była to nie tylko sposobność do sprawdzenia swojej kondycji w walce o główne trofeum, ale także okazja do spotkania z tymi, dla których sportowe imprezy wiążą się z możliwością spędzenia czasu w swoim towarzystwie.

Na linii startu biegu i marszu nordic walking na dystansie 5 km, które dziś odbyły się na stadionie MOSiR-u w Kole, stawiło się około 230 uczestników, których nie zniechęciła chłodna marcowa aura. Humory dopisywały!

A kiedy kolejne biegi? Odpowiedź w materiale:

Ruszyły zapisy do Grand Prix Koła 2018! Pierwszy bieg już 17 marca!

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here