RODO

Szanowni Państwo!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). Dlatego też spełniając prawny obowiązek informujemy, że od dnia 25 maja 2018 roku będą Państwu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych.

Kto będzie administratorem Twoich danych?
Administratorami Twoich danych będzie Media Anna Kułakowska NIP 6661312544, e-mail okraglemiasto@gmail.com właściciel portalu okrągłemiasto.pl, jak również nasi zaufani partnerzy, z którymi stale współpracujemy.  Współpraca ta ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym strony internetowej okraglemiasto.pl lub okrągłemiasto.pl i i innych funkcjonalności udostępnianych przez nas, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas lub naszych partnerów.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?
Przetwarzamy te dane między innymi aby:
dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań, dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom oraz pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem, Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o właściwą podstawę prawną.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?
Masz  prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność wynikająca z korzystania przez użytkownika z portalu okrągłemisto.pl, jak również wynikająca z naszych Regulaminów. Podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego jest tzw. uzasadniony interes administratora danych, jakim jest portal okrągłemiasto.pl.

Jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu okraglemiasto.pl  zaznacz przycisk „zgadzam się„. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.