Po czterech startach Grand Prix Koło 2021!

0
84

Walką o puchar Stowarzyszenia „Malinowa Mamba” zakończyła się rywalizacja w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Koło. W sobotę, 3 lipca, na linii startu stanęło 95 biegaczy i 27 miłośników chodu w kijkami. W kategorii mężczyzn wygrał Taras Kulai, który wyprzedził Łukasza Wojnickiego i Marcina Wojewodę. Wśród kobiet najszybsza była Michalina Walczak, która wyprzedziła Andżelikę Niklewicz i Justynę Wałowską.

Nordic walking wygrały kobiety. Pierwsza na mecie była Agnieszka Mielecka, druga Kamila Kolberg, a trzecia – Małgorzata Safandowska. Jako czwarty, a pierwszy wśród mężczyzn, 5-kilometrowy dystans pokonał Marcin Radomski. Za nim przyszli Marcin Żurawik i Szymon Sypniewski.

Po czterech startach, w klasyfikacji generalnej biegu, w kategorii mężczyzn triumfował Taras Kulai przed Łukaszem Wojnickim i Marcinem Wojewodą. Wśród kobiet zwyciężyła Michalina Walczak przed Andżeliką Niklewicz i Justyną Wałowską.

W nordic walkingu, w kategorii panów, wygrał Marcin Radomski przed Marcinem Żurawikiem i Szymonem Sypniewskim, a wśród pań na najwyższym stopniu podium stanęła Agnieszka Mielecka. Tuż za nią uplasowała się Kamila Kolberg, a na trzecim miejscu rywalizację zakończyła Małgorzata Safandowska. Drużynowo bieg w ramach tegorocznego Grand Prix Koło wygrał zespół Koło Biega. Drugie miejsce zajął No Name Team, a trzecie – Geberit Team.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here