Ruszyły zapisy do Grand Prix Koła 2018! Pierwszy bieg już 17 marca!

0
649

Dziś ruszyły zapisy do Grand Prix Koła 2018. To będzie druga edycja imprezy, która w tamtym roku cieszyła się dużym uznaniem biegaczy. W tym roku, podobnie jak w zeszłym, wiosną, odbędą się cztery biegi na dystansach 5 i 10 km oraz marsz nordic walking na dystansie 5 km. Głównym organizatorem przedsięwzięcia będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole wraz z Urzędem Miejskim w Kole, firmami Wood-Mizer, Andre, Geberit oraz Stowarzyszeniem Malinowa Mamba.

Największą atrakcją sportowego wydarzenia jest jego formuła, w której każdy ze współorganizatorów będzie miał swój bieg. Dwa z czterech będą przebiegały w okolicach kolskich błoni i wałów. Pierwszy z biegów na dystansie 5 km o Puchar Dyrektora Firmy Geberit Produkcja odbędzie się już za dwa miesiące, 17 marca 2018. Kolejny będzie nie lada atrakcją, gdyż jego trasa prowadzić będzie w okolicach firmy Wood Mizer. Bieg ten odbędzie się 7 kwietnia br. na dystansie 10 km i będzie to Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer.

Trzeci bieg, o Puchar Prezesa firmy Andre, zaplanowano na 19 maja, i będzie to nocny bieg ulicami naszego miasta. Finał imprezy natomiast przewidziany jest na 16 czerwca 2018. Sportowa rywalizacja zakończy się biegiem na dystansie 10 km o Puchar Malinowej Mamby. Będzie się on składał z dwóch pętli po 5 km.

Organizatorzy już dziś zapraszają wszystkich zawodników do zapisów, a mieszkańców do kibicowania. Zapisów można dokonywać na stronie www.mosir.koło.pl w zakładce Grand Prix Koła 2018 lub klikając na link: https://foxter-sport.pl/grandprix/grand-prix-kola-2018

źródło i zdjęcie: MOSIR w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here