“Pajęczyna Charlotty” rozstrzygnięta

0
108
Pajęczyna-Charlotty-12 12-30

Laureatom, w czytelni Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole, wręczone zostały nagrody powiatowego konkursu plastycznego „Pajęczyna Charlotty”, zorganizowanego przez Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole.

Zadaniem konkursowym było wykonanie oryginalnego pająka, a inspirację do pracy stanowiła książka „Pajęczyna Charlotty” Elwyna Brooksa White’a. Na konkurs napłynęło 140 prac. O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecydowała powołana w tym celu komisja.

Nagrody przyznała w trzech kategoriach.

W grupie dzieci w wieku przedszkolnym I miejsce zajęła Hanna Olejnik, lat 5, Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole, II – Jakub Karvala, kl. 0, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole, a III – Fabian Rzepka, kl. 0 a, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie.
Wyróżnienie odebrał Filip Kotwasiński, 0a, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie.

Wśród uczniów klas 1-3 szkół podstawowych I miejsce zajęła Wiktoria Cieślak, kl. 2 a, Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole, II – Franciszek Królasik, kl. 1, Szkoła Podstawowa w Dąbiu, a III – Norbert Zawadzki, kl. 2, Szkoła Podstawowa w Łuczywnie.
Wyróżnienie trafiło do Wiktorii Baranowskiej, kl. 2, Szkoła Podstawowa w Łubiance.

W kategorii uczniów klas 4-6 szkół podstawowych I miejsce zajął Maksymilian Kalinowski, kl. 4 a, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole, II – Sławomir Szczerbiak, kl. 6 a, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole, a III – Agata Sikorska, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Łuczywnie.
Wyróżnienie odebrała Nikola Urbaniak, kl. 5, Szkoła Podstawowa w Łubiance.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbyło się 12 grudnia 2019 r., o g. 9:00 w Czytelni Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole.

źródło i zdjęcie: PiMBP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here