Wakacyjne spotkanie z teatrem w kolskim MDK-u

0
138
Adonis

Wakacyjne spotkanie z teatrem w kolskim MDK-u już niebawem. 24 lipca, specjalnie dla kolskiej publiczności „Teatr na peryferiach” wystawi na deskach sceny Miejskiego Domu Kultury spektakl pt. „Adonis ma gościa”.
Niezwykle ciepła, a jednocześnie bardzo zabawna i mądra teatralna bajka dla małych, średnich i tych całkiem dużych dzieci. Rzecz o przyjaźni, akceptacji, szacunku oraz o tym, jak niewielki potrafi być dystans między wrogością i nieufnością a przyjaźnią.
Tytułowy Adonis jest papugą. Od zawsze żyje w klatce, mając wszystko, co pozwala mu nazywać siebie królem. Pewnego dnia, przez okno w pokoju wpada wrona, która nigd
y nie zaznała luksusu, ale wie, czym jest prawdziwa wolność. Między ptakami dochodzi do konfrontacji, która momentami przybiera postać ostrego konfliktu. Czy jednak naszych bohaterów naprawdę dzieli tak wiele różnic? Czy potrafią znaleźć wspólny język? I czy jest coś, co przemieni tę szorstką znajomość w prawdziwą przyjaźń?

Autor: FRED APKE

Reżyseria/obsada: WOJCIECH SIEDLECKI, PAWEŁ WÓDCZYŃSKI
Scenografia: MARTA ŚNIOSEK-MASACZ

Produkcja: GMINNY OŚRODEK KULTURY W BRZEŹNIE // TEATR NA PERYFERIACH

Grafika: KATARZYNA GAŁCZYŃSKA

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie MDK-u

źródło i plakat: MDK w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here