Wigilia w kole Polskiego Związku Niewidomych

1
388
DSC01043

Przy wigilijnym stole, wraz z przyjaciółmi i sympatykami, zasiedli członkowie, podopieczni Polskiego Związku Niewidomych koła w Kole wraz z opiekunami. Gości, wśród których byli przedstawiciele samorządów miejskiego oraz powiatowego, kierownicy instytucji i organizacji z zakresu pomocy społecznej, a także sympatycy i darczyńcy, przywitał prezes Jarosław Kubski, który złożył wszystkim zebranym najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne, a sekretarz koła Jadwiga Kwarcińska-Witaszek, w imieniu zarządu i członków koła, podziękowała darczyńcom, przyjaciołom i wszystkim ludziom dobrej woli za ich hojność i dobre serce. Do wypowiedzianych słów dołączyli też zaproszeni goście, życząc zgromadzonym oraz ich najbliższym zdrowia, radości, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2020 roku.

Wigilijne spotkanie poprowadził proboszcz parafii pw. Świętego Bogumiła, ks. Piotr Pawlak, który odczytał fragment Ewangelii. Po jego wysłuchaniu zebrani podzielili się opłatkiem i zasiedli do poczęstunku. Nie brakło też słodkich prezentów, zarówno dla dużych, jak i dla małych.

O miłą artystyczną oprawę wigilii zadbali uczniowie ze Szkoły Twórczej Integracji w Milinie.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here