IV edycja Szkolnej Ligi Strzeleckiej. Kłodawa wciąż najlepsza!

0
102

W Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Kole odbyło się drugie spotkanie IV edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej, zorganizowane przez klub Strzelec z LO.

W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół z Koła, Kościelca, Kłodawy, Marysina i Łęczycy, w sumie 8 drużyn mieszanych.

Zadaniem uczestników było oddanie 10 strzałów z karabinka pneumatycznego w pozycji leżącej do tarczy oddalonej o 10 metrów. Najlepszą drużynę wciąż jest Kłodawa. Kolscy strzelcy uplasowali się na 6. pozycji.

W czwartek, 28 lutego br., w Kościelcu, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach tej edycji ligi. W marcu natomiast, po rywalizacji w Kłodawie, znani będą zwycięzcy indywidualnych i drużynowych zawodów szkolnej ligi strzeleckiej.

Aktualnie klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco: SP nr 1 w Kłodawie, UKS „Jedynka” Kłodawa I drużyna, ZSP Kłodawa I drużyna, ZSRCKU w Kościelcu, ZSP Kłodawa II drużyna, LO Koło, ZSP 1 Łęczyca, ZS Marysin.

źródło i zdjęcia: UM w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here