Festyn Mundurowi Dzieciom po raz kolejny

0
165
mundurowi
mundurowi

Festyn Mundurowi Dzieciom po raz kolejny odbył się z okazji święta wszystkich milusińskich. Od trzech lat komendant kolskich mundurowych i dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole zapraszają nie tylko dzieci, ale wszystkich mieszkańców powiatu kolskiego, na to wydarzenie.

Festyn Mundurowi Dzieciom po raz kolejny. Co w programie?

Dni Koła obfitują w wiele imprez towarzyszących. Festyn Mundurowi Dzieciom bazował na organizowanych przez lata obchodach Dnia Dziecka, Dnia Sportu i zwyczajowo wpisał się w Dni Koła. Trudu przygotowania przedsięwzięcia podjęły się dwie instytucje, a mianowicie Komenda Powiatowa Policji oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, którym pomagało wiele innych podmiotów i stowarzyszeń. Dzięki temu atrakcji było moc. Wśród nich zawody sportowe dla przedszkoli i szkół podstawowych, prezentacje sprzętu policyjnego i strażackiego, stoisko z symulatorem zderzeń, dmuchane zjeżdżalnie, karuzele, liczne indywidualne konkursy z nagrodami. Obecnych powitał sierżant Pyrek, a ze stadionu nikt nie w głodny. Były też upominki.

Na licznych stoiskach można była wzbogacić swą wiedzę o wojsku, lasach państwowych i zasadach udzielania pierwszej pomocy. Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole promował kampanię „Zachowaj trzeźwy umysł” i tegoroczne hasło „Chce mi się chcieć”. Na stoisku ośrodka można wykonać prace profilaktyczne.

źródło i zdjęcia: Urząd Miejski w Kole

Mundurowi Dzieciom. Zobacz, jak było rok temu


Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here