46-letni motorowerzysta poniósł śmierć na torach kolejowych

0
304
Dziś w południe śmierć na przejeździe kolejowych w Turzynowie poniósł 46-letni mężczyzna. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn wjechał na tory wprost przed nadjeżdżający skład towarowy. To już drugie w ciągu dwóch dni zdarzenie z udziałem pociągu, tym razem jednak było tragiczne w skutkach.
To już drugie zdarzenie na torach kolejowych w ciągu minionych dwóch dni. Tym razem jednak było tragiczne w skutkach. Pod kołami towarowego pociągu relacji Trzebinia-Trzebuchów zginął 46-letni motorowerzysta, mieszkaniec gminy Chodów. – Mężczyzna wjechał na przejazd kolejowy przy zamkniętych zaporach oraz zapalonej sygnalizacji świetlnej. Na miejscu zdarzenia czynności wykonywali funkcjonariusze z komendy policji w Kole oraz prokurator – poinformowała rzecznik KPP w Kole, Weronika Czyżewska.
Nie było bezpośrednich świadków zdarzenia. Na razie nie wiadomo też, czy ofiara śmiertelnego potrącenia na torach w Turzynowie była trzeźwa. Wykażą to dopiero badania oraz dalsze czynności prowadzone przez policję i prokuraturę.
zdjęcia: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here