Chciała uniknąć zderzenia z lisem. Zatrzymała się w polu

0
98

Jak się okazuje, lis przyczynił się do kolizji, jaka dziś, tj we wtorek, 22 stycznia, zdarzyła się w Koserzu, w gminie Chodów. Brał w niej udział jeden pojazd osobowy. – O godzinie 7.30, 40-letnia mieszkanka gminy Grabów, w powiecie łęczyckim, jechała prawidłowo, zgodnie przepisami, gdy nagle, by uniknąć najechania na lisa, który wybiegł z lewej strony, gwałtownie odbiła w prawo. Niestety, zrobiła to tak energicznie, że nie była już w stanie zapanować nad nissanem micrą, którego prowadziła. W efekcie tego wpadła na pole. Z oględzin samochodu i jego uszkodzeń wynika, że przekoziołkował on i ostatecznie zatrzymał się na kołach – poinformował rzecznik KPP w Kole, podkom. Przemko Chudykowski.

Na szczęście kierującej nic się nie stało, aczkolwiek ekipa ratownicza przyjechała na miejsce zdarzenia i udzieliła jej pomocy medycznej związanej o ogólnymi potłuczeniami. Stan kobiety nie wymagał transportowania jej do szpitala. Badanie na obecność alkoholu wskazało, że 40-latka była trzeźwa.

zdjęcie: OSP w Kłodawie

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here