17-latek ukradł pieniądze kolegom

0
295
IMG
IMG

17-latek ukradł pieniądze kolegom. Sprawą zajęli się policjanci, po tym, jak o fakcie zaginięcia pieniędzy z pokojów w internacie, mundurowych zawiadomił dyrektor jednej z placówek z powiatu kolskiego.

17-latek ukradł pieniądze kolegom

Dyrektor jednej ze szkół z terenu powiatu kolskiego, 7 czerwca br., zawiadomił policjantów, że uczniom z jego szkoły zginęły pieniądze. Zdarzenie miało miejsce na terenie internatu na początku czerwca.

Z relacji poszkodowanych wynikało, że pieniądze mógł ukraść 17-letni kolega. Po dokładnym przejrzeniu monitoringu i sprawdzeniu okoliczności zdarzenia, przypuszczenia co do sprawcy kradzieży okazały się słuszne. Wyszło na jaw, że 4 czerwca, pod nieobecność dwóch nastolatków, do ich pokoju wszedł ich 17-letni kolega i zabrał 500 złotych. Jeden z nich stracił 200, a drugi 300 złotych. Ponadto ten sam chłopiec, kilka dni wcześniej w podobnych okolicznościach zabrał 200 zł z portfela swojej koleżanki. Łącznie sprawca skradł swoim rówieśnikom 700 złotych. Za te pieniądze kupił m. in. przenośny głośnik i grę komputerową.

Nastolatek był już wcześniej notowany za niszczenie mienia publicznego. Przyznał się do zarzucanych mu kradzieży pieniędzy. Z uwagi na młodociany wiek, za popełnione czyny odpowie przed sądem rodzinnym.

źródło: KPP w Kole

O innych zdarzeniach z udziałem złodziei czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here