Drukowała paragony i oddawała skradziony towar

0
107

Policjanci kolskiej jednostki, w czwartek 21 stycznia br., otrzymali zgłoszenie o dokonanych kradzieżach produktów spożywczych w kolskim markecie przez jednego z pracowników ochrony sklepu. Jak się okazało od jakiegoś czasu kobieta, która była pracownikiem ochrony w markecie, niejednokrotnie wynosiła za linię kas towar, za który nie płaciła.

Jak się okazało, 25-latka nie tylko kradła produkty, ale wykazując się niecodzienną przebiegłością, odbierała pieniądze za niezakupiony towar. Kobieta wykorzystując nieobecność pracownicy, drukowała duplikaty paragonów potwierdzające zakup towaru przez klienta. Następnie wchodziła do sklepu, z którego brała artykuły widniejące na paragonie, po czym w punkcie informacji zwracała wyniesiony za linię kas towar, z którego rzekomo nie była zadowolona. W ten sposób otrzymywała gotówkę za skradziony towar.

Kobieta usłyszała już zarzuty oszustwa, do których przyznała się. Nadal jednak sprawdzany jest zapis monitoringu pod kątem niezgodnych z prawem zachowań pracownicy. Niewykluczone, że 25-latka usłyszy kolejne zarzuty.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here