W Kole przygotowania na ukończeniu. Za kilka dni 29. Finał WOŚP!

0
111

Na ukończeniu są przygotowania do 29. Finału WOŚP w Kole. Orkiestra zagra w najbliższą niedzielę, 31 stycznia. Z tej okazji Kolski Sztab WOŚP skierował do mieszkańców Koła komunikat. Oto jego treść:

Drodzy Mieszkańcy!

Finał odbędzie się 31 stycznia 2021 r. Publiczną zbiórkę w godz. 8.00-19.00 prowadzić będą wolontariusze posiadający puszkę z numerem 29. Finału opatrzoną banderolą, imienny identyfikator i czerwone serduszka.

W godz. 13.00-17.00 w harcówce (ul. Blizna 45 – wejście od strony parkingu przy ul. PCK) będzie czynny sklepik WOŚP, w którym będzie można kupić przedmioty z Fundacji oraz ofiarowane przez lokalnych darczyńców. Gadżety można oglądać na FB: https://www.facebook.com/WOSPKolo

Innych wydarzeń, ze względu na trwającą epidemię i poważne obostrzenia sanitarne, Kolski Sztab WOŚP nie zaplanował.

Mili Darczyńcy!

Od wtorku do piątku, w godz. 13.00-18.00, do harcówki, dostarczać można przedmioty do sprzedaży w Sklepiku WOŚP. Jest ich już kilkadziesiąt. Z wdzięcznością przyjmiemy wszystko, co ofiarujecie.

Kochani Wolontariusze!

W dniach 26-29 stycznia, w godz. 13.00-18.00 w harcówce odbieracie puszki, identyfikatory, serduszka i WOŚP-owe akcesoria. Ustalacie swoje miejsce zbiórki. Otrzymacie ulotkę mówiącą o reżimie sanitarnym, sposobie i czasie rozliczenia datków oraz bezpieczeństwie podczas kwesty. W dniu Finału kwestujecie według poczynionych ustaleń i rozliczacie zebrane datki zgodnie z informacjami na ulotce. Do godz. 19.00 wszystkie puszki muszą być rozliczone.

Trzymamy kciuku za powodzenie akcji. Razem damy radę. Osobom zaangażowanym w pomoc organizacyjną serdecznie dziękujemy

Kolski Sztab WOŚP”.

Czytaj także: 29. Finał WOŚP w niedzielę, 31 stycznia 2021. Kolski sztab informuje

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here