XVI Koncert Noworoczny za nami. Krzysztof Cugowski zagrał z kolską orkiestrą dętą [FOTO]

1
565
XVI Koncert Noworoczny przeszedł do historii. Wczoraj, w sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole, wraz z Orkiestrą Dętą OSP w Kole, wystąpiła gwiazda wieczoru, Krzysztof Cugowski. Zanim jednak wokalista rozpoczął swój pierwszy w tym roku koncert, jednocześnie inaugurując złoty jubileusz swojej pracy artystycznej, wraz z kolskimi muzykami wystąpili grupa Sonatka oraz Mateusz Jankowski i Mariusz Dróżdż. Instrumentalne i wokalne prezentacje uzupełniły pokazy trzech grup mażoretek.
Po godzinnej pierwszej części koncertu sceną zawładnął Krzysztof Cugowski, który wraz z orkiestrą przygotował dla mieszkańców Koła 10 muzycznych aranżacji. Nie brakło wśród nich takich przebojów jak „Sen o dolinie”, „Jest taki samotny dom”, “Młode lwy” i „Martwe morze”, które były gromko oklaskiwane przez publiczność.
Jak to zwykle bywa, po koncercie miały miejsce podziękowania, złożone zarówno gwieździe, jak i lokalnym artystom, a także organizatorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania jednego z najważniejszych kulturalnych wydarzeń roku w naszym mieście. Pamiątkową statuetkę od kolskiej orkiestry otrzymał także Krzysztof Cugowski.
Koncert, po raz piąty, poprowadziła znana i lubiana ze szklanego ekranu prezenterka pogody, Monika Andrzejczak.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

  1. Przepiękny koncert. Ogromne brawa dla p. dyrygenta i wszystkich muzyków orkiestry – dziękujemy. Ale również dziękujemy za cudowne wrażenia dostarczone przez młodziutkie, ale jakże zdolne wokalistki i instrumentalistki z zespołu “Sonatka” oraz chórek Gwiazdy, czyli dziewczyny, które przepięknie wkomponowały się w piosenki p. K. Cugowskiego. Tacy muzycy w Kole to dla nas wielki zaszczyt. Gratulacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here