Warto obejrzeć! „Żona do adopcji” – doskonała komedia na scenie MDK-u w Kole!

0
297
Materiał sponsorowany

W Miejskim Domu Kultury w Kole, w niedzielę, 20 stycznia, o godzinie 17.00, odbędzie się spektakl. To komedia teatralna pt. „Żona do adopcji”. W rolach głównych występują Olga Borys, Marek Pituch oraz Jakub Wons.

“W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie?”

To zapowiedź świetnej komedii, która w niedzielę, 20 stycznia, o godzinie 17.00, zostanie wystawiona na scenie Miejskiego Domu Kultury w Kole.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia kasie MDK-u w Kole, tel. 632722847 oraz na https://www.kupbilecik.pl/impreza-32579-zona.do.adopcji.kolo.html Rezerwacje grupowe: 881080286.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here