Smutna wiadomość. Znaleziono ciało poszukiwanego 62-letniego mieszkańca Koła

0
2608
Tragiczną informacją zakończyła się akcja poszukiwawcza 62-letniego mieszkańca Koła, który 30 grudnia 2018 roku wyszedł z domu i dotychczas do niego nie powrócił. Kolscy policjanci, od chwili zgłoszenia zaginięcia przez rodzinę, prowadzili czynności zmierzające do odnalezienia mężczyzny. Do akcji z dużym zaangażowaniem włączyło się kilkadziesiąt osób, w tym strażacy, zarówno jednostki państwowej, jak i ochotnicy, członkowie grupy poszukiwawczej z Ostrowa Wielkopolskiego oraz mieszkańcy Koła. Wszyscy w nadziei, że 62-latka uda się znaleźć żywego.
Niestety, dzisiejsze przedpołudnie nie przyniosło dobrych wieści. Ciało mieszkańca Koła zostało znalezione w Warcie, na terenie gminy Kościelec.
Odnalezienie zwłok zaginionego potwierdzili rzecznicy KPP w Kole oraz KP PSP w Kole. Czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności i przyczyn śmierci poszukiwanego mężczyzny prowadzą funkcjonariusze KPP w Kole.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here