Wartaki z kolejną dotacją na zakup sprzętu muzycznego!

0
71

Manufaktura Piosenki Harcerskiej Wartaki otrzymała kolejną dotację. Tym razem jest to dofinansowanie w wysokości 52 000 złotych. Minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu przyznał je Wartakom w ramach programu Infrastruktura kultury 2021, którego celem jest stworzenie optymalnych warunków dla prowadzenia działalności kulturalnej, poprzez modernizację i rozbudowę infrastruktury instytucji kultury, a także innych podmiotów działających w tym obszarze.

Rozwój działalności kulturalnej i edukacyjnej poprzez zakup i ulepszanie instrumentarium dla zespołu Wartaki to już III etap wieloletniego projektu, w ramach którego Manufaktura Piosenki Harcerskiej Wartaki nabywa i ulepsza swoje instrumentarium. Przypomnijmy, że pierwsze dwa były dofinansowane przez Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu i opiewały na kwoty po 40 000 złotych.

Tym razem zespół wnioskował o środki na zakup instrumentów muzycznych dla członków zespołu, wyposażenia o elementy nagłośnieniowe i zestawu komputerowego do studia nagrań.

źródło: Manufaktura Piosenki Harcerskiej Wartaki, zdjęcie: archiwum okrągłemiasto.pl

Więcej o Wartakach: TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here