W związku z prowadzonym postępowaniem wyjaśniającym policja szuka świadków

1
462
DSC09854

Prosimy świadków lub osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat rzekomo zaistniałego zdarzenia w dniu 8 maja 2020 roku, mającego polegać na spotkaniu towarzyskim grupy osób w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Koła, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Kole, ul. Sienkiewicza 14.

Policjanci uzyskali informację, że 8 maja 2020 roku w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Koła w celach towarzyskich miała spotkać się grupa osób. Wobec powyższego, Komenda Powiatowa Policji w Kole prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie niestosowania się do przepisów zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Świadkowie lub osoby posiadające informacje na temat takiego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kole przy ul. Sienkiewicza 14, tel 63 2618244 lub 63 2618200, mail weronika.czyzewska@po.policja.gov.pl

Policja osobom zgłaszającym zapewnia anonimowość!”

Takiej treści komunikat dziś pojawił się na oficjalnej stronie Komendy Powiatowej Policji w Kole. Dotyczy tego samego zdarzenia, o którym wspominaliśmy w krótkiej notatce 13 maja br. Z uzyskanych informacji wynika, że do rzekomego zdarzenia miało dojść nie 9, tylko 8 maja br.

źródło: KPP w Kole

Czytaj także: Kolscy policjanci wyjaśniają, czy doszło do zgromadzenia w miejscu publicznym

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here