Tym razem Kamil pojedzie „Z pasją po zdrowie Sandry”

0
107

Kolejne rowerowe wyzwanie przed Kamilem Jaroszewskim. Tym razem swoją wyprawę dedykuje 23-letniej Sandrze Jabłońskiej z Grzegorzewa, która choruje na stwardnienie rozsiane.

Podczas akcji „Z pasją po zdrowie Sandry” Kamil zamierza pokonać na jednośladzie trasę z Koła do Szczecina, przez Gniezno, Piłę, Wałcz i Stargard Szczeciński, czyli około 370 km. Chce tego dokonać jednego dnia, a to oznacza, że na rowerze spędzi około 20 godzin.

Kamil swoją wyprawę zaplanował na 2 maja br. Ma wystartować o 5.00 rano sprzed budynku Urzędu Miasta w Kole, ale wyjazd uzależnia od panujących w tym dniu warunków atmosferycznych. Jeżeli pogoda nie dopisze, start zostanie przełożony.

Relację z wyprawy będzie można śledzić na Facebooku i Instagramie. – Dam z siebie wszystko, żeby to przejechać i wesprzeć Sandrę w tak ciężkiej chorobie – mówi Kamil Jaroszewski.

O akcjach charytatywnych Kamila Jaroszewskiego czytaj TUTAJ:

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here