Nauczyciele otrzymali nagrody burmistrza Koła

1
381

Zgodnie z corocznym zwyczajem, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w ratuszu, wyróżnieni za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej nauczyciele odebrali nagrody burmistrza Koła. W sali sesyjnej zgromadzili się dyrektorzy oraz nauczyciele z kolskich placówek oświatowych, gdyż 11 z nich burmistrz Koła Krzysztof Witkowski przyznał nagrody. Są one wyrazem podziękowania za szczególne zaangażowanie się w pracę na rzecz dzieci i młodzieży. Wiceburmistrz Lech Brzeziński gratulował wyróżnionym, podziękował za wytężoną pracę i życzył dalszych sukcesów. 

źródło i zdjęcie: Urząd Miejski w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda, że nauczyciele nagrodzeni są w artykule anonimowi. Nie każdy czytelnik zna wizerunek nagrodzonego, a dla Nich podanie nazwisk do publicznej wiadomości na pewno byłoby miłe. Pozdrawiam. Czytelniczka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here