Kolscy sportowcy odebrali nagrody

0
86

Każdego roku władze Koła przeznaczają środki na nagrody pieniężne, których celem jest uhonorowanie zawodników odnoszących sukcesy sportowe oraz trenerów szkolących zawodników. W właśnie dziś, tj. 10 maja br., czołowi kolscy sportowcy, w ratuszu, odebrali nagrody oraz przyjęli gratulacje od władz miejskich.

Zgłoszonych przez kluby sportowe trenerów i zawodników, którzy w roku ubiegłym odnieśli spektakularne sukcesy, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Koła, opiniowała merytoryczna komisja, a burmistrz z zadowoleniem zaakceptował wybór. Krzysztof Witkowski przyznał nagrodę Tomaszowi Brettowi (triathlon), trenerowi prowadzącemu szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe.

Za wysokie wyniki sportowe nagrody otrzymali też zawodnicy. Są wśród nich: Mateusz Sztrauch, Nadia Wielgus, Tadeusz Łaszkiewicz, Tomasz Brett, Jakub Olczak, Kuba Gajda, Mikołaj Kowalski, Joanna Sołtysiak.

Trener i zawodnik Tomasz Brett, dziękując za przyznane wychowankom nagrody, podkreślił, że w Kole dynamicznie rozwija się infrastruktura sportowa, pozwalająca doskonalić formę i osiągać wysokie wyniki. Wspomniał o aktualnych sukcesach swoich podopiecznych i obiecał, że w przyszłym roku zdobędą jeszcze więcej medali.

źródło i zdjęcie: Urząd Miejski w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here