Pracownicy oświaty wyróżnieni przez wójta gminy Babiak

0
148

Dzień Edukacji Narodowej był okazją do spotkania wójta gminy Babiak Wojciecha Chojnowskiego z przedstawicielami babiackiej oświaty i wręczenia dyrektorom szkół oraz nauczycielom Nagród Gminy. W bieżącym roku nagrodami pieniężnymi uhonorowani zostali wszyscy dyrektorzy placówek oświatowych z terenu samorządu, tj. Ewa Mikołajczyk – dyrektor Samorządowego Przedszkola w Babiaku, Beata Kujawa-Rutkowska – dyrektor Szkoły Podstawowej w Babiaku, Dariusz Racinowski – dyrektor Zespołu Szkół w Brdowie i Tomasz Tomicki – dyrektor Zespołu Szkół w Bogusławicach. Ze względu na zakończenie z ubiegłym rokiem szkolnym wieloletniej pracy dydaktycznej w Samorządowym Przedszkolu w Babiaku, we wcześniejszym terminie, nagrodą wyróżniona została również nauczycielka Elżbieta Chwalisz.

Spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej są każdorazowo okazją do ciekawych dyskusji, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń na temat sytuacji współczesnej oświaty. Wójt pogratulował też pedagogom osiągnięć i życzył, aby zarówno nagrodzeni, jak i wszyscy nauczyciele i pracownicy oświaty zawsze mogli czerpać radość z wykonywanej pracy.

źródło i zdjęcie: Urząd Gminy w Babiaku

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here