„Bez gitary ani rusz” 29 maja br.

0
24

Zaplanowany był na 20 marca 2021 roku, ale się nie udało. Mowa o 2. Harcerskim Festiwalu Piosenki „Bez gitary ani rusz”. Organizację wydarzenia uniemożliwiła sytuacja sanitarna. „Biorąc pod uwagę obecny wzrost zachorowań na koronawirusa zarówno u nas – w powiecie kolskim – jak i w całej Polsce, podjęliśmy, jako Sztab Festiwalu decyzję o zmianie terminu 2. Harcerskiego Festiwalu Piosenki „Bez gitary ani rusz” – Koło 2021. Jako instruktorzy, chcemy w pełni odpowiedzialnie i bezpiecznie przeprowadzić Festiwal, a dbając o bezpieczeństwo zarówno uczestników Festiwalu, osób pomagających w przeprowadzeniu tego przedsięwzięcia, a także organizatorów – wyznaczyliśmy nowy, miejmy nadzieję, bezpieczny termin Festiwalu. 2. Harcerski Festiwal Piosenki „Bez gitary ani rusz” Koło 2021  odbędzie się 29 maja 2021 r. Wszystkie zgłoszenia pozostają w mocy i liczymy, że spotkamy się z Wami wszystkimi 29 maja. Liczymy na zrozumienie naszej decyzji, no i do zobaczenia w maju” – napisali organizatorzy w mediach społecznościowych.

Termin ten został wczoraj potwierdzony. „Szlifujcie formę i do zobaczenia 29 maja” – czytamy w komunikacie organizatorów.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here