Trwają poszukiwania zaginionego 22-letniego mieszkańca gminy Osiek Mały

0
129

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole poszukują zaginionego 22-letniego mieszkańca gminy Osiek Mały Dominika Jóźwiaka. Mężczyzna 12.09.2021 roku wyjechał z miejsca zamieszania samochodem marki BMW X1 nr rej. PKL 28080, pozostawiając najbliższym informację, z której wynika realne zagrożenie jego życia i zdrowia.

Około godziny 18.50 kamery monitoringu na stacji paliw Orlen w miejscowości Stary Chrząstów przy autostradzie A2 w kierunku Warszawy zarejestrowały wizerunek zaginionego mężczyzny. Zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia ubrany był w szare jeansy typu joggery, buty sportowe czarne NIKE.

Wszystkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu funkcjonariusze KPP w Kole proszą zgłaszać do Komendy Powiatowej Policji w Kole przy ul. Sienkiewicza 14, tel. 47 774 42 00 lub do najbliższej jednostki Policji.

źródło i zdjęcia: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here