Nie żyje znaleziony wczoraj w Kole mężczyzna. Śledczy prowadzą czynności

0
191

W Kole, wczoraj, tj. 3 maja br., we wczesnych godzinach rannych, kolscy policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który leży przy jednej z ławek. – Tuż przed godziną 7.00 jedna z mieszkanek Koła zgłosiła, że przy ławce leży mężczyzna. Gdy kobieta do niego podeszła, był on jeszcze przytomny, ale po chwili utracił funkcje życiowe. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Był nim 59-letni mieszkaniec Koła bez stałego adresu zameldowania. Przybyli na miejsce policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych czynności. Są one wykonywane w kierunku art. 155 Kodeksu karnego – poinformowała rzecznik KPP w Kole sierż. sztab. Weronika Czyżewska. Artykuł 155 Kodeksu karnego brzmi: „Kto nieumyślnie powoduje śmierć człowieka, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

Na razie nie wiadomo, co było powodem śmierci mężczyzny. Śledczy ustalają też, czy do jego zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie. – Wykonywane czynności potwierdzą lub wykluczą zaistnienie takiego zdarzenia – dodała rzecznik KPP w Kole.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here