Towarzyszyli piłkarzom na murawie! Frajdy było co niemiara!

0
152
IMG_5329

Uczniowie działający w SKO w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Kole wzięli udział w meczu PKO Ekstraklasy. Na początek uczniowie wzięli udział w uroczystej ceremonii rozpoczęcia spotkania, podczas której jako dziecięca eskorta towarzyszyli piłkarzom w wyjściu na murawę. Od sponsora otrzymali profesjonalne stroje sportowe, a następnie zajęli miejsca na trybunach, aby obejrzeć bardzo emocjonujący pojedynek Raków Częstochowa – Wisła Płock ( 1:2).

Po spotkaniu emocje nie opadły. SKO-wicze z niecierpliwością czekali na zawodników zwycięskiej drużyny, aby przybić im tzw. „piątkę” i zdobyć autograf.

Dzień ten, zdaniem Grażyny Trocińskiej, do 30 sierpnia 2019 roku opiekuna Szkolnej Kasy Oszczędności, oraz nauczycieli wychowania fizycznego Krzysztofa Radwańskiego i Pawła Rakowskiego, zapadnie uczniom na długo w pamięć, bo emocji naprawdę nie brakowało.

Przy okazji przypomnijmy, że kolska „trójka” znalazła się w grupie laureatów i otrzymała w związku z corocznym konkursem SKO nagrodę w wysokości 3 000 zł. Natomiast opiekunowie SKO, Grażyna Trocińska i Ewelina Kicińska otrzymały zaproszenie do Warszawy po odbiór „złotych odznak”.

źródło i zdjęcia: SP nr 3 w Kole