To będzie pożegnanie z Polą Negri! Warto zobaczyć jeszcze raz!

0
157

To będzie ostatnia odsłona widowiska przygotowanego przez Dariusza Matysiaka o gwieździe niemego kina, związanej z ziemią kolską. „Pola Negri” po raz ostatni zagości na deskach Miejskiego Domu Kultury w Kole w marcowy weekend. Spektakle zaplanowano na 16 i 17 marca. Aby zobaczyć musical z kolskimi aktorami-amatorami, którzy zachwycili publiczność, warto nabyć bilety, które jeszcze dostępne są kasie MDK-u w cenie 20 zł.

Przy okazji marcowych występów kontynuowana będzie zbiórka pieniędzy na pomnik-ławeczkę Czesława Freudenreicha. – Podczas grudniowych występów widzowie zebrali 2.670 złotych. Podobną kwotę przekaże zespół aktorski, gdy tylko zamknięte zostanie ostateczne rozliczenie finansowe. Liczymy, że najbliższe przedstawienia przyniosą podobne efekty, tym bardziej że planowana jest licytacja łóżka Poli i Rudiego, z której pozyskane pieniądze zostaną przekazane na ten sam szczytny cel – informuje reżyser, Dariusz Matysiak.

Materiały powiązane: Dziewięć twarzy Poli Negri, czyli barwne, roztańczone, rozśpiewane… Takie jest piąte przedstawienie Dariusza Matysiaka!

Premiera „Poli Negri” tuż-tuż! Przygotowania idą pełną parą! Na próbach pracowicie, dynamicznie i… radośnie! Zapowiada się świetne widowisko!

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here