Srebro dla zawodniczek KS Siatkarz Koło!

0
216
W Środzie Wielkopolskiej odbył się IV Memoriał Zbigniewa Staszaka, inicjatora sekcji piłki siatkowej w Środzie Wielkopolskiej, założyciela UKS ŚRODA, trenera i wychowawcy wielu pokoleń dzieci i młodzieży. To właśnie on przez 30 lat tworzył siatkówkę dziewcząt i kobiet w Środzie. Turniej, podobnie jak w poprzednich edycjach, cieszył się dużym zainteresowaniem zawodniczek, dostarczył wielu emocji i radości oraz wyzwolił młodzieńczą energię.
W memoriale uczestniczyło 300 zawodniczek, które dzielnie walczyły na trzech średzkich halach sportowych, szlifując swoje siatkarskie rzemiosło.
W hali Kobra Arena 26 zespołów rywalizowało w kategorii „trójek”, rocznik 2007. Był tam również zespół KS Siatkarz Koło, który zajął drugie miejsce. W jego składzie były: Kinga Piotrowska, Nadia Jabłońska, Stella Grabowska, Hanna Kukulska, Zuzanna Kozajda. Złote krążki zawisły na szyjach zawodniczek i trenera z TKS Siatkarz Jarocin, a na ostatnim stopniu podium stanęły  siatkarki UKS Ares Nowa Sól
Zawodniczki zostały nagrodzone medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Wręczyli je burmistrz Środy Wielkopolskiej, Piotr Mieloch, członek zarządu powiatu, Michał Matelski, przewodniczący rady miejskiej, Paweł Wullert oraz prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej, Jacek Broński.
źródło i zdjęcia: KS Siatkarz Koło