„Sprzedaj” swoje kilometry! Weź udział w nowej charytatywnej akcji! Takiej jeszcze nie było!

0
132
72117720_1810069982470190_4275367753910583296_n-1

Będą biec i jechać na rowerach przez 24 godziny. Jeszcze są wolne miejsca i można się zapisać, by… wesprzeć akcję pomocy oddziałowi dziecięcemu kolskiego szpitala. Będzie to już kolejne dobroczynne przedsięwzięcie organizowane przez Stowarzyszenie Malinowa Mamba przy finansowym wsparciu firmy Wood-Mizer, ale takiego jeszcze nie było. – Stowarzyszenie od blisko 10 lat zajmuje się organizacją różnych imprez sportowych i kulturalnych, a teraz podejmujemy się przeprowadzenia 24-godzinnego maratonu, na którym będzie można pobiegać i pojeździć a rowerze. Każdy będzie mógł „sprzedać” swoje kilometry, a płacić za nie będzie firma Wood-Mizer – powiedział prezes Malinowej Mamby, Mariusz Kwarciński. – Oddział od wielu lat jest bardzo mocno wspierany przez stowarzyszenie Malinowa Mamba i firmę Wood-Mizer. Tym razem będzie to 24-godzinny maraton. Oczywiście, wezmę w nim udział i zaproszę wszystkich moich aktywnych znajomych – dodała ordynator oddziału dziecięcego, Katarzyna Przybysz. – Cieszę się, że taka akcja w naszym mieście powstała. Odbędzie się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole, 16 listopada br. Zaczynamy o 11.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy – mówił dyrektor MOSiR-u, Jarosław Kawka.

Przedsięwzięć przeprowadzanych przez firmę i stowarzyszenie było już kilka. W tym roku odbył się VII Turniej o Puchar Malinowej Mamby. Z dochodu z turnieju, podwojonego przez Wood-Mizera, zakupiono sprzęt medyczny i wyremontowano dwa pomieszczenia. – Chętnie bierzemy udział w takich akcjach, wspierając stowarzyszenie, a tym samym także kolski szpital. Wszystkie takie przedsięwzięcia bliskie są mojemu sercu – powiedział prezes zarządu Wood-Mizer Industries, Robert Bagiński.
Są jeszcze wolne miejsca na bieżnię oraz rowery. Za 1 km na bieżni Wood-Mizer płaci 3 zł, a za 1 km na rowerach spinningowym i treningowym – 2 zł. Link do rejestracji na konkretną godzinę: http://bit.ly/24h-maraton.

Czytaj więcej: TUTAJ