Śmierć na torowisku. 44-letni mieszkaniec gminy Grzegorzew potrącony przez pociąg

0
819

Śmierć na miejscu poniósł 44-letni mieszkaniec gminy Grzegorzew. Stało się to w wyniku potrącenia go przez pociąg osobowy IC relacji Szczecin Główny – Kraków Główny. Do zdarzenia doszło wczoraj, krótko przed godziną 17.00, w Bylicach-Kolonii, w gminie Grzegorzew, na odcinku kolejowym Lipie Góry-Ponętów, tuż za stacją Lipie Góry. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że pociąg uderzył w pieszego poruszającego się między torami w miejscu niedozwolonym. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Ciało zostało zabezpieczone. Aktualnie wykonywane są dalsze badania i czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia – poinformowana rzecznik KPP w Kole, st. sierż. Weronika Czyżewska.

Na razie nie wiadomo zatem, dlaczego 44-latek znalazł się między torami. Nie wiadomo też, czy przez nie przechodził, czy szedł wzdłuż torowiska. – Na miejscu tragicznego zdarzenia pracowali policjanci z KPP w Kole pod nadzorem prokuratora – dodała rzecznik.

Z uzyskanych informacji wynika, że przez dwie godziny ruch na trasie był wstrzymany. Około godziny 19.00, podstawiony został drugi pociąg, do którego przesiedli się podróżni, by kontynuować podróż.

zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here