Plantacja konopi indyjskich zlikwidowana

0
325

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole w wyniku przeprowadzonych działań ujawnili plantację marihuany. Mundurowi w trakcie czynności zabezpieczyli 28 krzewów konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Zatrzymano trzech mężczyzn podejrzanych o nielegalną uprawę.

Policjanci pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole, na terenie gminy Koło, w poniedziałek, 18 września, w godzinach nocnych, w wyniku przeprowadzonych działań, ujawnili nielegalne rośliny. Funkcjonariusze, od jakiegoś czasu podejrzewali, że w tym miejscu mogą być uprawiane konopie indyjskie. W miniony poniedziałek ich przypuszczenia potwierdziły się. Mundurowi zabezpieczyli 28 krzewów nielegalnych roślin, z których można by uzyskać ponad 600 gram narkotyku o czarnorynkowej wartości ponad 18 tysięcy złotych. Stróże prawa zatrzymali trzech mężczyzn z gminy Osiek Mały, którzy są podejrzewani o udział w tym zabronionym procederze. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

źródło i zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here