Narkotyki przywiózł w… poduszce

0
119

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego wydziału kryminalnego KPP w Kole otrzymali informację, że jeden z mieszkańców gminy Dąbie przywozi środki odurzające z Holandii. Wiedzieli, że na Święta Wielkanocne ma wrócić w rodzinne strony, dlatego też bacznie przyjrzeli się tej sprawie.

Podjęte działania przyniosły rezultaty. Funkcjonariusze, w czwartek, 8 kwietnia br., dokonali kontroli samochodu, którym przyjechał 40-latek. Po dokładnym sprawdzeniu pojazdu, mundurowi znaleźli w poduszce typu „jasiek” plastikowy pojemnik. W nim umieszczone było kilkanaście woreczków strunowych z zawartością suszu roślinnego. Badanie laboratoryjne potwierdziło, że są to środki odurzające. Mieszkaniec gminy Dąbie trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich przewozu wewnątrzwspólnotowego, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Ponadto sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci 2-miesięcznego aresztu.

źródło i zdjęcie: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here