Motocyklista poniósł śmierć na miejscu

0
592
IMG-20190812-WA0002

Motocyklista poniósł śmierć na miejscu. To tragiczny skutek wypadku, który zdarzył się dziś, tj. 12 sierpnia br., na drodze wojewódzkiej nr 473, w miejscowości Skobielice, w gminie Koło. – Drogą tą, motocyklem marki Kawasaki, jechało dwóch mężczyzn, 35- i 37-letni mieszkańcy Koła. Z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn, na łuku drogi, jednoślad zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wypadł z drogi, wpadł do pobliskiego rowu i uderzył w jego skarpę. W wyniku wypadku młodszy z mężczyzn poniósł śmierć na miejscu, a starszy walczy o życie w konińskim szpitalu, do którego został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – poinformował rzecznik prasowy KPP w Kole, asp. Krzysztof Jóźwiak.

Z informacji uzyskanych od oficera prasowego wynika, że funkcjonariusze ruchu drogowego zgłoszenie o zdarzeniu otrzymali o 10.45. – Nie było naocznych świadków tego zdarzenia, więc nie wiemy, o której dokładnie doszło do wypadku.

Mundurowi pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i przyczyn tej tragedii na drodze.

zdjęcie: KPP w Kole

Inne zdarzenia na drogach – czytaj TUTAJ