Morsy Koło zakończyły sezon, ale… za kilka miesięcy znów wskoczą do zimnej wody! [FOTO]

0
1049

W środę, 21 marca, o świcie, powitali wiosnę hasłem „Wiosno, wiosno! Morsy Koło nie witają cię wesoło”. Już wtedy, gdy w dobrych humorach próbowali ją przekonać, by nie przychodziła, wiadomo było, że i tak się nie uda, a kolskie Morsy na kilka miesięcy będą musiały pożegnać się z przyjemnością, która – jak mówią – jest źródłem ich dobrego samopoczucia oraz zwiększonej ilości adrenaliny i endorfin.

I tak się stało! Koniec morsowania 2017/2018 został oficjalnie ogłoszony, a stało się to wczoraj, przy iście letniej pogodzie. Kilkudziesięciu członków Morsów Koło obu płci z ochotą i werwą wskoczyło do chłodnej wciąż wody w Bogdałowie, by ostatecznie potwierdzić finał sezonu. Jak zwykle, było z humorem, w doskonałych nastrojach, a przede wszystkim ze świadomością, że za kilka miesięcy, zapewne w listopadzie, znów w swoich czapeczkach wskoczą do zimnego jeziora.

A że kolskie Morsy umieją i świetnie się bawią, ostatnią kąpiel przypieczętowały ogniskiem z pieczonymi kiełbaskami i grochówką. Towarzyszyły im rodziny oraz… aparat fotograficzny portalu okrągłemiasto.pl. Efekty obserwacji tego, co się wczoraj działo, poniżej.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here