Mistrzowie Polski nie oddali zwycięstwa w powiecie! Drużyna PCK z LO w Kole znów najlepsza!

0
113
Zaskoczenia nie było! Mistrzowie Polski z ubiegłego roku po raz kolejny udowodnili, że nie mają sobie równych. Mowa o drużynie PCK z Liceum Ogólnokształcącego w Kole, która dziś wygrała etap powiatowy XXVII Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK.
Drugie miejsce przypadło ekipie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole, a III miejsce stało się udziałem uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu. Zwycięzcy, tradycyjnie, będą reprezentować powiat kolski podczas etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w Poznaniu.
Głównym organizatorem dzisiejszej rywalizacji był Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kole, a współorganizatorami Starostwo Powiatowe w Kole, Powiatowa Stacja Sanitarno -Epidemiologiczna w Kole oraz Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Kole. Sędzią głównym mistrzostw była instruktor pierwszej pomocy Zarządu Głównego PCK, Zofia Rowecka. Nagrody ufundował samorząd powiatowy.
zdjęcie: Daniel Sowiński, Starostwo Powiatowe w Kole
Artykuły powiązane: Drużyna PCK z LO w Kole mistrzem Polski!
Zespół z kolskiego LO mistrzem Wielkopolski! Jedzie na ogólnopolski finał do Rzeszowa!

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here