W ratuszu miejskim laureaci konkursu odebrali nagrody

0
55

Wręczone zostały nagrody w miejskim konkursie plastyczno-ekologicznym pod hasłem „Wybieramy czyste powietrze – pozytywny wpływ energii geotermalnej na środowisko”, zorganizowanym w ramach obchodów 45-lecia ciepłownictwa na terenie Koła. Uroczystość z udziałem władz samorządowych, laureatów oraz ich opiekunów odbyła się w Dzień Dziecka, tj. wczoraj, w sali sesyjnej miejskiego ratusza.

Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem burmistrza Koła. Jego organizatorami byli Miejski Zakład Energetyki Cieplnej sp. z o.o w Kole, Urząd Miejski w Kole oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole. Tematem konkursu była ochrona powietrza przed zanieczyszczeniami pochodzącymi z tzw. niskiej emisji, a zadaniem – zinterpretowanie i zobrazowanie tytułowego hasła.

Konkurs skierowany był do dzieci z przedszkoli oraz uczniów klas: I-III, IV-VI, VII-VIII uczęszczających do kolskich szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu było wykonanie przez uczestników pracy plastycznej.

O konkursie i jego wynikach: Konkurs na 45-lecie ciepłownictwa w Kole rozstrzygnięty!

zdjęcie: Urząd Miejski w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here