Miejski Turniej Sportowy. Rywalizowali w duchu fair play [FOTO]

0
175
DSC01133

Po raz kolejny w hali kolskiego MOSiR-u odbyły się rozgrywki dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych w ramach Miejskiego Turnieju Sportowego. Wczoraj w zawodach dla przedszkolaków wzięło udział 9 drużyn. Maluchy stanęły do 8 konkurencji, a w jednej dodatkowej zmierzyli się wychowawcy – Były to gry i zabawy ogólnorozwojowe. Głównym celem była dobra zabawa. Nie było zatem wygranych ani przegranych. Dziś natomiast do rywalizacji stanęły 12-osobowe zespoły z naszych 5 szkół podstawowych, które walczyły w 10 konkurencjach o puchary i miejsca w klasyfikacji – poinformował dyrektor MOSiR-u, Jarosław Kawka.

Dyplomy, medale i puchary wręczali młodym sportowcom sekretarz miasta Koła Monika Ciesielska, dyrektor Geberit Produkcja Krzysztof Czeboćko oraz szef MOSiR-u.

Ostatecznie z rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna SP nr 5. Drugie miejsce zajęła SP nr 1, a trzecie – „trójka”. Tuż za podium stanęła „dwójka”, a piąta lokata przypadła SP nr 4.

Tradycyjnie uczestnikom sportowej rywalizacji w duchu fair play towarzyszył Mikołaj, który wręczył zawodnikom upominki.

Organizatorem oby imprez był MOSiR w Kole we współpracy z Urzędem Miejskim w Kole, Uczniowskim Klubem Sportowym i Oddziałem Sportowym przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kole oraz firmą Geberit.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here