Miejski Turniej Sportowy. Rywalizowali w duchu fair play [FOTO]

0
348
DSC01133

Po raz kolejny w hali kolskiego MOSiR-u odbyły się rozgrywki dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych w ramach Miejskiego Turnieju Sportowego. Wczoraj w zawodach dla przedszkolaków wzięło udział 9 drużyn. Maluchy stanęły do 8 konkurencji, a w jednej dodatkowej zmierzyli się wychowawcy – Były to gry i zabawy ogólnorozwojowe. Głównym celem była dobra zabawa. Nie było zatem wygranych ani przegranych. Dziś natomiast do rywalizacji stanęły 12-osobowe zespoły z naszych 5 szkół podstawowych, które walczyły w 10 konkurencjach o puchary i miejsca w klasyfikacji – poinformował dyrektor MOSiR-u, Jarosław Kawka.

Dyplomy, medale i puchary wręczali młodym sportowcom sekretarz miasta Koła Monika Ciesielska, dyrektor Geberit Produkcja Krzysztof Czeboćko oraz szef MOSiR-u.

Ostatecznie z rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna SP nr 5. Drugie miejsce zajęła SP nr 1, a trzecie – „trójka”. Tuż za podium stanęła „dwójka”, a piąta lokata przypadła SP nr 4.

Tradycyjnie uczestnikom sportowej rywalizacji w duchu fair play towarzyszył Mikołaj, który wręczył zawodnikom upominki.

Organizatorem oby imprez był MOSiR w Kole we współpracy z Urzędem Miejskim w Kole, Uczniowskim Klubem Sportowym i Oddziałem Sportowym przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kole oraz firmą Geberit.